ПСК “Черно море” зае четвърто място на държавното при юношите

На четвърто място при момчетата се класира отборът на ПСК “Черно море” на държавното лично отборно първенство по плуване за юноши и девойки младша възраст. Момчетата събраха актив от 10 509, 00 т. в крайното класиране, съобщи за СайтЪТ Десимира Тончева.

Държавният шампионат се проведе в Пазарджик през уикенда. 330 състезатели от 59 клуба участваха в надпреварата.

Най-добре от черноморци се представиха Димитър Димитров, Изабела Николова и Лидия Димитрова.

Клубната щафета при момчетата, която плува в състав: Александър Великов,  Дариан Цанов,  Стефан Михайлов  и Ивайл Иванов, завърши на четвърто място в дисциплината 4 х 100 м свободен стил.

На 4 х 200 м свободен стил клубният квартет – Димитър Димитров, Радослав Чернилов, Ивайл Иванов и Дариан Цанов, завърши пети.

Организатори на събитието, което се проведе на плувен комплекс “Балона”, са Спортен клуб по плуване “Делфин”, съвместно с Българска федерация по плувни спортове.

No payment method connected. Contact seller.