Талантливи изпълнители от Варна се завърнаха с награди от Evergreen Fest Sofia

Ангелина Милева от Варна спечели първа награда за българска песен и второ място за чуждестранна песен в музикалния конкурс на Evergreen Fest Sofia. Ангелина е внучка на нейната съименичка, която е създател и диригент на легендарната детска група “Сребърни звънчета”.

Никол Проданова също от Варна, възпитаничка на вокалният педагог Мила Маврова, в надпревара с над 20 талантливи деца от цялата страна, завоюва трето място в направление български евъргрийн с и специална награда за изпълнение на световен евъргрийн.

И тази година, за пореден път Evergreen Fest Sofia беше едно прекрасно изживяване за деца, младежи, родители, преподаватели, журито и екипа на фестивала!

“В шестото издание – 2024, се насладихме на над 140 вдъхновяващи изпълнения на чаровните ни участници от цяла България в уютната атмосфера на SOFIA LIVE CLUB! Благодарим на всички от сърце!”, съобщиха за СайтЪТ организаторите.

А ето и кои са отличените таланти в Evergreen Fest Sofia 2024: ПЪРВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА Направление I

I място – Ава Щерева

II място – Виктория Ганчева
III място – Никол Михайлова

Поощрителна награда – Кристин Тонева

Поощрителна награда – Тея Недялкова

Поощрителна награда – Катерина Кънева

Направление II:

I място – Мирела Митева

II място – Харитина Иванова

II място – Йоана Стефанова

III място – Виктория Михайлова

Поощрителна награда – Даная Запрянова

Поощрителна награда – Божидара Димитрова

Поощрителна награда – Виктория Михайлова ВТОРА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА Направление I:

I място – Никола Валентинов

II място – Ния Бояджиева

II място – Елизабет Кирова

III място – Лилиан Чокова

III място – Дария Стефанова

Поощрителна награда – Виктория Тодорова

Поощрителна награда – Ивайла Михайлова „

Поощрителна награда – Сиана Андреева

Направление II:

I място – Елизабет Кирова

място – Стелла Зенкова

II място – Димитър Георгиев

III място – Никол Проданова

III място – Ралица Илиева

Поощрителна награда – Мария Кабакова

Поощрителна награда – Йоана Радичкова

Поощрителна награда – Анастасия Банкова

ТРЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Направление I:

I място – Стефани Славчева

II място – Радост Христова

III място – Йоана Филатова

III място – Никол Петкова

III място – Аделина Петкова

Поощрителна награда – Валентин Христов

Поощрителна награда – Георги Иванов

Поощрителна награда – Симона Ходулова

Направление II:

I място – Невен Мерамджиев

II място – Стефани Славчева

II място – Радост Христова

III място – Екатерина Камагорцева

III място – Теодора Велинова

Поощрителна награда – Александра Арабаджиева

Поощрителна награда – Сиана Каканашева

ЧЕТВЪРТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Направление I:

I място – Мария Вандева

II място – Александра Петкова

II място – Паолена Бънджева

III място – Цветомира Тодорова

Поощрителна награда – Габриела Тончева

Направление II:

I място – Глория Щрангова

II място – Паолена Бънджева

III място – Цветомира Тодорова

ПЕТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА

Направление I:

I място – Юлиана Гърбова

II място – Ангелина Милева

Направление II:

I място – Ангелина Милева

II място – Десислава Христова

ШЕСТА ГРУПА:

Направление I:

I място – Група “Магия”

II място – Вокална формация “Sweet Popcorn”

II място – Вокална студия “Усмивки”

III място – Вокална формация “Sweet Teens”

Направление II:

I място – Вокална студия “Усмивки”

II място – Група “Магия”

III място – ВФ “Приста“

Поощрителна награда – Дует ЙоНи

Специална награда за най-артистично изпълнение – Лора Куруджиева

Специална награда за най-добра собствена интерпретация – Ралица Ганева

Специална награда за вокално майсторство – Кристина Енчева

Специална награда на Фондация “Музика Вива“ – Катерина Василева

Специална награда на Народно читалище “Д-р Петър Берон 1926 г.“ – Елена Борисова

GRAND PRIX – Evergreen Fest Sofia 2024 – АННА СТАВРЕВА

No payment method connected. Contact seller.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Подобни

Времето

12°C Усеща се 11°C
1022hPa 62% 90% 2m/s 350deg

15°C Усещане 14°C
1027hPa 65% 75% 5m/s 260deg

18°C Усещане 17°C
1023hPa 55% 75% 4m/s 30deg