Варненските пожарникари за десети пореден път спечелиха Републиканската титла по волейбол за служители на МВР

Варненските пожарникари, за десети пореден път, спечелиха Републиканската титла по волейбол за служители на МВР

От 09.05. до 12.05.2023 г. в гр. София се проведе Републиканско първенство по волейбол за служители на МВР. Организатор на националния турнир е Спортната асоциация на ведомството. Участие взеха пет отбора. Представителният тим на РДПБЗН – Варна беше формиран от служители на регионалната дирекцията в състав: Христо Христов – капитан,  Калоян Канев, Милен Стоянов, Стоян Господинов, Петър  Милушев, Драгомир Трайков, Свилен Филипов, Димитър Димитров,  Стоян  Йорданов.

След оспорвани мачове, срещу класни противници, отборът на РДПБЗН – Варна за ДЕСЕТА поредна година спечели приза „Републикански шампион по волейбол за служители на МВР“. Категоричната и безапелационна титла, бе грабната без загубен гейм от варненските огнеборци.

Петима състезатели от отбора на РДПБЗН – Варна, получиха повиквателни за националния отбор по волейбол на МВР, който ще участва през месец юни 2023 г. на европейското първенство в Италия.

No payment method connected. Contact seller.