Трима са кандидатите за кметския стол в община Аксаково

Стартира рекламна кампания за промотиране на туристическият продукт „Аксаково-непозната част от българското Черноморие“

Трима са кандидатите за кмет, които  са регистрирани в Общинската избирателна комисия в Аксаково към 26-и септември, научи TheSite24. В регистъра на ОИК са вписани имената, според номерата, с които ще са в бюлетината:

7. Атанас Костадинов Стоилов – кандидат на ПП ГЕРБ

21. Володя Борисов Дамянов – кандидат на ПП „Има такъв народ“

42. Галин Стоянов Иванов  – кандидат на „Възраждане“

Крайният срок за регистрация на листите за общински съветници, кметове на община и населени места беше вчера.

Това са партиите:

ПП ГЕРБ – водач на листата е Атанас Стоилов

ПП „Възраждане“ – водач на листата е Галин Иванов

Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“ – водач на листата е Атанас Стоянов

БСП за България – водач на листата е Маргарита Тодорова

ДПС – водач на листата е Васил Алексиев

ПП „Има такъв народ“ – водач на листата е Володя Дамянов

ПП „Български възход“ – водач на листата е

СДС – водач на листата Димитър Димитров

ЛЕВИЦАТА!  водач на листата е Станчо Станев

МК „Консервативна България“ – водач на листата е Юлиян Чемширов

Община Аксаково има 21 мандата в Общинския съвет

Ето кои са и кандидатите за кметове на населените места в община Аксаково:

Водица

В село Водица кандидатите са двама: Йордан Киров от ГЕРБ и Марияна Иванова от ДПС

Въглен

В село Въглен също са двама: Георги Георгиев от ГЕРБ и Димо Митев от ДПС

Генерал Кантарджиево

В село Генерал Кантарджиево в предизборната надпревара се включват Стелиан Атанасов от БСП и Стефан Зенгинов от ГЕРБ

Доброглед

За Доброглед има също регистрирани двама кандидати за кмет: Красимир Кателиев от БСП и Янка Павлова от ГЕРБ

Долище

В Долище сили ще премерят Олег Атанасов от БСП и Йорданка Дянкова от ГЕРБ

Засмяно

В село Засмяно изборите са приключили преди да са започнали. Там кандидатът е само един и това е Тодор Атанасов от ГЕРБ

Зорница

В село Зорница са регистрирани двама кандидати. Това са Драгомир Пеев от БСП и Снежана Михалева от ГЕРБ

Игнатиево

В Игнатиево кандидатите са трима: Това са Димитър Димитров от ГЕРБ, Георги Стоянов от ДПС и Румен Ненков от Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“

Изворско

За кметския пост в село Изворско ще се борят Иван Иванов от ГЕРБ и Иван Маринов от СДС.

Кичево

За село Кичево кандидатите са  трима. Това са Пламена 1. Пламена Манькина от БСП, Иванка Маринова от ГЕРБ и Антон Янев от ПП „Има такъв народ“.

Климентово

В село Климентово има само един кандидат и това е Надя Лефтерова от ГЕРБ.

Куманово

За село Куманово ще се борят Атанаска Палашева от ГЕРБ и Иван Иванов от Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“

Любен Каравелово

В село Любен Каравелово се очертава сериозна битка, тъй като там са регистрирани петима кандидати за кмет. Това са Тихомир Митев от МК „Консервативна България“, Румен Добрев от БСП, Иван Димитров от ГЕРБ, Димитър Димитров от СДС и Станислав Добрев от Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“

Орешак

В село Орешак кандидатите са двама и това са: Свилен Василев от ГЕРБ и Иванка Николова от Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“

Осеново

В село Осеново са регистрирани трима кандидати: Яна Йорданова от БСП, Данко Бакалов от ГЕРБ и Стелияна Маринова от „Възраждане“

Слънчево

За село Слънчево са регистрирани двама кандидати: Красимир Михалев от ГЕРБ и Веселин Димитров от Коалиция „Продължаваме промяната – Демократична България“

Яребична

В село Яребична кандидатите за кмет са двама: Снежана Костадинова от БСП и Катя Жекова от ГЕРБ.

Общо 37 Секционни избирателни комисии ще бъдат разкрити в община Аксаково за предстоящия вот на 29 октомври. 9 от тях са в Аксаково, а останалите в другите населени места. Ето къде ще бъдат:

ГРАД АКСАКОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 001Читалище „Просвета-1905” гр.Аксаково, ул. „Г. Петлешев” № 37а
03 02 00 002Заседателна зала на Общински съвет – гр.Аксаково, ул.„Слави Дойчев” № 6 г, ет. 2
03 02 00 003ул. „Михаил Иванов” № 1
03 02 00 004ул. „Михаил Иванов” № 1
03 02 00 005СУ „Св. Климент Охридски” ул.“Митко Палаузов“№ 27а
03 02 00 006СУ „Св. Климент Охридски” ул.“Митко Палаузов“№ 27а
03 02 00 007АМЦСМП-гр.Аксаково, ул. „Кап. Петко Войвода” № 7
03 02 00 008СУ „Св. Климент Охридски” ул.“Митко Палаузов“№ 27а  
03 02 00 009СУ „Св. Климент Охридски” ул.“Митко Палаузов“№ 27а
КМЕТСТВО С.ИЗВОРСКО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 010Адм. сграда на кметството
КМЕТСТВО С.ВЪГЛЕН
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 011ОУ „Христо Смирненски”
КМЕТСТВО С.ЯРЕБИЧНА
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 012Читалище „Яребична-2007”
КМЕТСТВО С.ЗОРНИЦА
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 013Читалище „Самообразование-2006”
КМЕТСТВО ГР. ИГНАТИЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 014Ритуална зала ул“Жечка Карамфилова №1
03 02 00 015СУ „Св. Св. Кирил и Методий” ул“Плиска №11
03 02 00 016Поликлиника – „Кризисен център“ ул.“Слави Дойчев“ № 25
03 02 00 017Младежки дом – Зала 1 ул.“Слави Дойчев“
03 02 00 018Младежки дом – Зала 2 ул.“Слави Дойчев“
КМЕТСТВО С.СЛЪНЧЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 019Читалище „Учител1906”
КМЕТСТВО С.БОТЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 020Клуб на пенсионера  
КМЕТСТВО С.КИЧЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 021Кметство с.Кичево, ет.1, Информац.център
КМЕТСТВО С.КУМАНОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 022Пенсионерски клуб „Надежда”
КМЕТСТВО С.ОРЕШАК
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 023Читалище „Светлина-2007”
КМЕТСТВО С.ДОЛИЩЕ
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 024Читалище „Васил Левски-1944”
КМЕТСТВО С.НОВАКОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 025Читалище „Новаково-2007”
КМЕТСТВО С.КЛИМЕНТОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 026Изложбена зала Климентово
КМЕТСТВО С.ГЕНЕРАЛ КАНТАРДЖИЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 027Читалище „Отец Паисий-1941”
КМЕТСТВО С.ОСЕНОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 028Адм. сграда на кметството
КМЕТСТВО С.ВОДИЦА
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 029Читалище „Васил Левски-1927”
КМЕТСТВО С.ЗАСМЯНО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 030Адм. сграда на кметството
КМЕТСТВО С.КРУМОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 031Адм. сграда на кметството
КМЕТСТВО С.РАДЕВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 032Адм. сграда на кметството
КМЕТСТВО С.ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВО
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 033Адм. сграда на кметство
03 02 00 034ОбУ „Иван Вазов“
03 02 00 035Читалище „Просвета-1922”
КМЕТСТВО С.ДОБРОГЛЕД
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 036Адм. сграда на кметството
  КМЕТСТВО С.ПРИПЕК
пореден № на секциятаадрес на секцията
03 02 00 037Читалище „Пробуда-1933”
No payment method connected. Contact seller.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Подобни

Времето

16°C Усеща се 15°C
1013hPa 67% 100% 6m/s 360deg

13°C Усещане 12°C
1017hPa 88% 100% 2m/s 310deg

11°C Усещане 11°C
1015hPa 100% 20% 2m/s 300deg